Co najbardziej pobudza zmysły mężczyzn? Co powoduje że zmieniamy się w zdecydowane i świadome swojej wartości kobiety i kusicielki? Odpowiedzią na te pytania jest pojęcie wszystkim znane – bielizna oraz,i jej atrybuty.
Co jest najważniejsze przy wybieraniu bielizny, kompletu bielizny dla siebie, co powinno się mieć na oku?
Jednym z najważniejszych kryteriów praktycznej bielizny, winien być materiał, gdyż to on świadczy o komforcie noszenia jej przez ciebie i twojego patnera. To materiał decyduje o samopoczuciu oraz także o tym czy wypełni swoją rolę w codziennym życiu ale także w wyjątkowych dla nas sytuacjach
Bielizna produkowane są zazwyczaj z
tkanin naturalnych oraz tych sztucznego pochodzenia. Jeśli chodzi o naturalnych materiałach najczęściej stosuje się bawełnę. O jakości bawełny mówi nam długość delikatność włókien. Wyróżnić można dwa rodzaje bawełny- bawełna czesana oraz bawełna superczesana.Obie są przyjazne dla ludzkiej skóry. Bielizna tego rodzaju jest niezwykle zwiewna ale również powoduje że skóra może oddychać swobodnie. Coraz regularniej zaczyna się używać włókna bambusowe która często słusznie zastępuje bawełnę. Jest również delikatne i rozciągliwe. Jednak w dzisiejszych czasach naturalność coraz częściej zastępowane są tworzywami sztucznymi, tutaj także. Jako przykład podamy materiał elastanowy który od długiego czasu jest udoskalany i nadal znajduje duże zainteresowanie i zastosowanie. Łączy się go również z naturalnymi materiałami. Zbliżony charakter do niego ma tkanina polyamidowa – również oddychający materiał oraz niebywale powiewny.

Beauty 77