Portale plotkarskie czy poradniki tworzone są głównie z myślą o kobietach oraz są wskazane dla kobiet. Dlaczego tak się dzieje skoro moda męska jest równie rozległa w swoich kategoriach?
Już dawno temu przyjęło się że świat mody stworzony jest dla kobiet. Przyjęto również, że mężczyźni nie są chętni do pogawędek na temat garderoby czy wyglądu. Kobiety uważają że nie warto zadawać pytań facetowi o to co założy na siebie, ma na sobie, będzie zakładał.Wiadomo jednak o tym że mężczyźni lubią a wręcz uwielbiają chwalić się swoimi zdobyczami. Rozsiewając plotki oświadczamy wszystkim nie wierzącym kobietom że temat mody dla waszych facetów nie jest tematem tabu! Pomówmy więc o stylu naszych mężczyzn. Czy moda dla mężczyzn w naszym kraju ma się dobrze? Profesjonalisci mówią że największym mankamentem polskich marek jest pomysł prezentowania gadreroby w sklepach internetowych i nie tylko. Męską część kupców odstrasza bardzo często stereotypowy obraz mężczyzny który prezentuje ubrania. Na szczęście większość jednak kupuje to w czym czuje sie atrakcyjnie bez względu na to w jakim świetle coś jest zademonstrowane. Zadajmy sobie pytanie o najbardziej istotną rzecz – Jakie ubrania powinien mieć w szafie każdy facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset tradycyjna koszula, jak mówią koniecznie biała oraz czarna. Kolejną taką częścią garderoby powinna być marynarka. Najlepsza jest taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje bez wątpienia na każdą okazję!
Finalną niezbędną rzeczą są eleganckie wygodne buty. Ważne żeby były w stonowanym odcieniu i modnym kroju.

Ekskluzywne Bransoletki