Czy znacie trzy podstawowe pojęcia nakreślające stereotypową kobietę? My znamy: milość, bliscy oraz wyglad. Co ukrywa się pod podanymi nazwami? Czego potrzebują kobiety? Czego nie znoszą? Z czym walczą ? Czego nie zostawiają nawet na krótką chwilę? Dziś przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w świecie kobiety. Spróbujmy je zrozumieć. Jak widzi siebie kobieta, a widzi ją płeć męska? Czego oczekują oby dwie ze stron? Kobiety uwielbiają czuć się zdobywane. Znaczna większość ceni sobie sytuacje kiedy mężczyzna bierze inicjatywę w głębszej relacji we własne ręce jednak nie przyjmują postawy w nieskończoność zaangażowanego „sługi”. Jak często mówią z jednej strony potrzebują czułości, stałości w uczuciach, jednakże z drugiej strony w sekrecie marzą o tym by obecny kochanek od czasu do czasu stawiał opory, bywał niedostępny. Co za tym idzie? Panie na przekór pozorom także kochają zdobywać, bo przecież kogo satysfakcjonuje w pełni bez trudu zdobyta rzecz, a dopiero co relacja czy też atencja osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Tak więc jak dogodzić wymaganiom pięknych pań? Jak sprawić by bywać na wygranej pozycji?
Zadbaj o kobietę w sposób jaki pragnie, obserwuj jej małe lub wielkie potrzeby, żeby wiedzieć które z nich bywają najistotniejsze oraz na tych skoncentruj się najbardziej, nawyk bycia nieosiągalnym wyrobisz rozmawiając z kobietą. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie możesz zapomnieć, że więź należy pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, manewrami. Niezadbane uczucie wcześnie czy później zawsze wygasa. Właśnie to sprawia, że męsko-damska relacja jest niezwykła, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna